Кондиціонер PANASONIC CS-TZ25TKEW-1/CU-TZ25TKE-1 + сертифікат на монтаж у подарунок!

- В наявності
- Код: 18522546
28 299 ₴
+380 (99) 659-05-68
- +380 (97) 987-70-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія Compact від Panasonic — це новинка 2017 року, яка працює на фреоні R32. Фреон R32 — це останній тренд у світі кондиціонування. Використання цього газу дає змогу збільшити продуктивність на енергоефективність кондиціонера на 10%.
Внутрішні блоки Panasonic CS/CU-TZ мають лаконічний, сучасний дизайн, а головна перевага — це компактний розмір 799 мм, що дає змогу встановити кондиціонер над дверима. Нові моделі інвертора Panasonic CS/CU-TZ потужні та ефективні, з рейтингом енергоспоживання А++/А+. Кондиціонер серії Compact Inverter працює за температури повітря до -15 в режимі обігрівання, а також до -10 у режимі охолодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Малайзія |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 27 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29 х 79.9 x 19.7 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 54.2 х 78 х 28.9 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +43С |
| Комплектація | Зовнішній блок Внутрішній блок Інструкція |
| Особливості | Пластик Soft Matt — матовий корпус внутрішнього блока Aerowings контролює напрямок повітряного потоку Велика довжина трубопроводу (від 15 м до 30 м) |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.66/0.8 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.3 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 20 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48 дБ |
| Фільтри тонкого очищення | Фільтри РМ2,5 |
| Функції | Дисплей Таймер |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.5 |
| Колір | Білий матовий |
- Ціна: 28 299 ₴




