Сплит-система Bosch Climate 5000 RAC 2,6-2 IBW / Climate RAC 2,6-2 OU

- В наявності
- Код: 7-733-700-029-R50
16 017 ₴
+380 (99) 659-05-68
- +380 (97) 987-70-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch Climate 5000 RAC — побутова спліт-система, призначена для охолодження й нагрівання повітря всередині приміщення.
Переваги кондиціонера:
- виявлення витікання холодогену.
- самодіагностика та безпека.
- охолодження за низьких зовнішніх температур.
- вогнестійкий електричний блок.
- функція захисту від потрапляння холодного повітря.
- 12 режимів швидкості вентилятора внутрішнього блока.
- функція запам'ятовування положення жалюзі.
- фільтр "холодний каталізатор" — забезпечує запобігання формальдегіду та іншим летким органічним сполукам, а також шкідливих газів і неприємних запахів.
- 10 швидкісних режимів вентилятора зовнішнього блока.
- енергоспоживання 1 Вт у режимі очікування.
- режим сна.
- двухсторонний дренаж.
- авторестарт.
- таймер.
- режим "турбо".
- фільтр високої щільності.
- алюмінієвий теплообмінник гідрофільним покриттям золотом Golden Fin — забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що унеможливлює утворення бактерій.
- безшумний режим.
- режим тиші.
- автожалюзі.
- двоспрямований потік повітря.
- цифровий дисплей.
- функція "стеді за мною" (follow me) — дає змогу підтримувати температуру в місці перебування користувача.
- Економічний режим.
- самоочищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність обігріву | 2.9 Вт |
| Потужність охолодження | 2.6 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 300 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 770 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 715 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 769 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 774 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 16 017 ₴
